Movies
Ratings
261
InterstellarRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
NarvikRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0