Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0