Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5