Series
Ratings
133
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
- Working MomRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Happy! Rose DayRated ★ 3.5
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0