Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Three KingdomsRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0