Movies
Ratings
41
World War ZRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0