Movies
Ratings
105
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0