Titles you rated
- KkangsooniRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 0.5
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0