Titles you rated
- Love ResetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The OutfitRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Project PowerRated ★ 2.5
ArchiveRated ★ 2.5
ComaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0