Titles you rated
Kakegurui TwinRated ★ 2.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Helluva Boss Season 2Rated ★ 3.5
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0- 가츄캐츄Rated ★ 4.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 4.0
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 4.0