Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Jennifer's BodyRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0