Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.0