Movies
Ratings
632- BlackRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 3.5
Damien: Omen IIRated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
High Plains DrifterRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
Game of DeathRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 2.5
The OmenRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.5
Fist of FuryRated ★ 3.0