Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 1.0
H.I.TRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 1.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0