Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5