Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Happy HourRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 1.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5