Titles you rated
Worst WomanRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.5
The VanishedRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Stand by MeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0