Movies
Ratings
22
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0- Door to the NightRated ★ 3.0
Stake LandRated ★ 3.0
Kick OffRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
Neverdie ButterflyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
A League of Their OwnRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0