Series
Ratings
125
BridgertonRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The Magic School BusRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0