Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
CountRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5