Movies
Ratings
380
Pee Mak PhrakanongRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
VideodromeRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 0.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0