Series
Ratings
56
SuitsRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5