Series
Ratings
12
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0