Titles you rated
Rob-B-HoodRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Not One LessRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 5.0
From Me To YouRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0