Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0