Movies
Ratings
156
Good NewsRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Warning: Do Not PlayRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5