Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
DumboRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The NunRated ★ 3.0
Peter RabbitRated ★ 3.5
Victoria & AbdulRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5