Series
Ratings
248
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5- 내일의 키타 요시오Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- 婚カツ!Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0- Honey and CloverRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 5.0