Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0