Titles you rated
Factory GirlRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0