Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
The Artifice GirlRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
OldRated ★ 2.0
Knock at the CabinRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 4.0
iBoyRated ★ 1.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.5