Movies
Ratings
447
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.0
The Princess SwitchRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 1.5
CallRated ★ 3.0
A California ChristmasRated ★ 2.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
FocusRated ★ 2.5