Series
Ratings
50
SomebodyRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
BerlinRated ★ 4.5
JigsawRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5