Series
Ratings
17
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 0.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 3.5