Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0