Series
Ratings
146
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0