Series
Ratings
18
White ChristmasRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.5
LarvaRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0