Series
Ratings
64
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.5- 탐정들의 영업비밀Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
My Husband Won't FitRated ★ 2.0