Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Barbarians Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 4.0
Risqué Business: TaiwanRated ★ 2.0
Risqué Business: JapanRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
The DealRated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Our Game: LG TwinsRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0