Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Love ClinicRated ★ 2.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
A Perfect DayRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Death of a SalesmanRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
HouseboundRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0