Titles you rated
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 2.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0