Series
Ratings
29
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
AemaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love, Take TwoRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
WongyeongRated ★ 1.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Motel CaliforniaRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
The Potato LabRated ★ 2.5