Series
Ratings
10
Songgot: The PiercerRated ★ 1.5
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 0.5
High KickRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.5