Movies
Ratings
89
Good Will HuntingRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0