Series
Ratings
38
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Remake Our Life!Rated ★ 3.5
Deca-DenceRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
The Girl I Like Forgot Her GlassesRated ★ 2.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 2.0