Titles you rated
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 
TriggerRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
 
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 5.0
 
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 1.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0