Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 5.0
Four BrothersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The Perfect HostRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Double AgentRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0