Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.5
American PieRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0