Titles you rated
MantisRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0