Movies
Ratings
31
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5